امروز : 11 اسفند 1402
معاونت بهداشت
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
  • 1402/11/21 - 17:05
  • 35
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZerR

افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر

همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر و در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خانه بهداشت روستای اسحاق آباد با حضور جمعی از مسئولین شهرستان، دانشگاه و اهالی این روستا به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه، دکتر نجات خیری پور، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این مراسم گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 462 متر مربع و زیر بنای 90 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر پانزده میلیارد ریال احداث گردیده است.

وی افزود: خانه بهداشت روستای اسحاق آباد که در سال 1368 تاسیس و فرسوده شده بود در راستای پروژه های طرح ملی محرومیت زدایی در سال 1401 ساخت آن آغاز و امروز به بهره برداری رسید.

دکتر مهدی دلاوری، معاون بهداشت و رییس مرکز بهداشت دانشگاه نیز در این آیین گفت: خانه بهداشت روستای اسحاق آباد با هدف تامین و ارتقای سطح بهداشتی مردم، خدمات مطلوب و ارزنده را به مردم عزیز این روستا ارائه می کند.

وی افزود: خدماتی مانند مراقبت از رخداد بیماری های واگیر و غیر واگیر، خدمات زنان باردار و مامایی، واکسیناسیون، مراقبت از سلامت تمامی گروه های سنی و نظارت بر بهداشت محیط روستا و همچنین بهداشت حرفه ای در کارگاه های کوچک خانگی و ... از خدمات این خانه بهداشت می باشد.

معاون بهداشت و رییس مرکز بهداشت دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: این روستا با جمعیتی بالغ بر 233 نفر و 93 خانوار در روزهای شنبه و سه شنبه با حضور پزشک در خانه بهداشت و در بقیه روزهای هفته نیز خدمات توسط بهورز ارائه می شود.

دکتر دلاوری در پایان از حمایت های ارزشمند رئیس محترم دانشگاه، کمک های معاون محترم توسعه مدیریت و تلاش های رئیس مرکز بهداشت شهرستان و همچنین کارشناسان واحد گسترش حوزه معاونت بهداشت و مرکز بهداشت در راستای ساخت، تجهیز و راه اندازی این خانه بهداشت قدردانی کرد.

  • گروه خبری : اخبار معاونت
  • کد خبر : 127181
کلمات کلیدی

تصاویر

افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر افتتاح خانه بهداشت روستای اسحاق آباد در نهمین روز دهه مبارک فجر
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت