لازم است از طرح تحول نظام سلامت صیانت شود. آسیب به این طرح، تنها متوجه دولت نیست؛ آسیب به نظام و کشور است. مردم هم به ادامه‌ این خدمات امیدوارند و این مسیر باید ادامه یابد.   امام خامنه ای  ( حفظه الله )            باید تلاش کنیم مردم کمتر بیمار شوند و این امر با عمومی شدن بهداشت در همه زمینه ها و مشارکت مردم محقق می‌شود. (ریاست محترم جمهور)

 
 
وب اخبار برنامه تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت

در راستای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت:

همایش برنامه تامین و ارتقاء مراقبت های اولیه سلامت برگزار شد

   در راستای طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت، همایش برنامه تامین و ارتقاء مراقبت های اولیه سلامت در قالب گسترش و تقویت شبکه بهداشت و درمان مناطق شهری برگزار شد.

به گزارش وب دا، معاون بهداشتی دانشگاه در این همایش، ضمن تقدیر از اقدامات همکاران فعال در زمینه طرح تحول سلامت ابراز امیدواری کرد: با اجرای هر چه دقیق تر این طرح شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تر بهداشتی  درمانی در منطقه باشیم.

دکتر سید علیرضا مروجی گفت: ارائه خدمات سلامت به عشایر، روستائیان و شهرهای زیر 20 هزار نفر، تامین و ارتقاء مراقبت­های اولیه سلامت در قالب گسترش و تقویت شبکه بهداشت و درمان در مناطق شهری از برنامه­ های طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت است.

این گزارش حاکیست: معاون بهداشتی همچنین در این نشست، به منظور شفاف سازی و پاسخگویی به ابهامات و سوالات احتمالی کارکنان در خصوص اجرای برنامه تامین و ارتقای مراقبت­های اولیه سلامت در قالب گسترش و تقویت شبکه بهداشت و درمان مناطق شهری پاسخ دادند.

ساعت : 14:8 -  روز  : شنبه  - 12 /  10 / 1394 /  شماره خبر : 34 / تعداد نمايش :307

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: