توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

12:39:20 AM 1398 / 03 / 05
 
اطلاعیه های معاونت

9 ادریبهشت ماه روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی گرامی بادکاشان

9 ادریبهشت ماه روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی گرامی باد

بهداشت حرفه ای حامی دستانی است که پیامبر بر آن بوسه زد

امروزه کارگران برای پاسخگویی به خواسته های شغلی خود تحت فشار زیادی قرار دارند . خطرات اجتماعی روانی مانند افزایش رقابت ، انتظارات بیشتر عملکردی ،وساعات کاری طولانی در محیط های کار باعث افزایش استرس در این محیط ها شده است.

افزایش مشاغل مخاطره آمیز ، ترس از دست دادن شغل ، اخراج از محل کار وبیکاری وکاهش ثبات مالی و رکود اقتصادی ، باعث بروز عواقب جدی بر سلامت روانی شاغلین در سالهای اخیر شده است .به همین علت موضوع استرس ناشی از کار در حال حاضر به عنوان یک مسئله جهانی در همه کشور ها و همه حرفه ها و همه کارگران در همه کشور های توسعه یافته و یا در حال توسعه  مطرح است .در این زمینه محل کار به عنوان یک منبع مهم ایجاد خطرات روانی و هم به عنوان یک محیط ایده آل برای رسیدگی به این معضل می تواند باشد.

شعار روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی 2016

Workplace Stress: a collective challenge

استرس محیط کار: یک چالش جمعی

 

ساعت : 17:8 -  روز  : چهار شنبه  - 8 /  2 / 1395 /  شماره خبر : 32 / تعداد نمايش :868

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر