توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

3:35:35 PM 1402 / 03 / 08
 
اطلاعیه های معاونت

روز جهانی شنوایی

براساس آخرین برآوردهای منتشر شده توسط سازمان جهانی بهداشت قریب بر 900 میلیون نفر در سراسر جهان تا سال 2050 از کم شنوایی ناتوان کننده رنج خواهند برد . در حال حاضر 466 میلیون نفر در سرتاسر جهان از کم شنوایی ناتوان کننده رنج می برند که 34 میلیون نفر از آنها کودک می باشند .

شنوایی پایه اصلی یادگیری وارتباط بهتر می باشد .  خواندن و نوشتن، صحبت کردن و گوش کردن و شنیدن، موفق بودن در تحصیل، ورود به تحصیلات عالی کشور، داشتن شغل دلخواه و رسیدن به آرمانها ، همه و همه ی این ها در گرو داشتن شنوایی سالم می باشد پس بیایید در جهت حفظ این موهبت الهی و پیشگیری از کم شنوایی و نا شنوایی در خود ، خانواده و نسل های بعدی کوشا باشیم .

برای دریافت فایل های مربوطه آن را انتخاب کنید.

 

پوسترهای روز جهانی ناشنوایان:

ساعت : 13:53 -  روز  : دو شنبه  - 15 /  12 / 1401 /  شماره خبر : 32 / تعداد نمايش :65

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر