توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

7:56:18 PM 1399 / 01 / 21
 
اخبار معاونت

بازدیدچرخشی گروه پیشگیری ومبارزه با بیماریهای واگیر از مرکز بهداشتی درمانی قمصر  کاشان

بازدیدچرخشی گروه پیشگیری ومبارزه با بیماریهای واگیر از مرکز بهداشتی درمانی قمصر

در مورخ 29/5/93طبق برنامه ریزی انجام گرفته در ابتدای سال جاری ، دومین بازدید دوره ای پرسنل مبارزه با بیماریها، از مرکز بهداشتی درمانی شمس آبادی قمصر انجام شد.این بازدید با حضور پرسنل مبارزه با بیماریهای کلیه مراکز بهداشتی درمانی شهری ،روستایی وپایگاههای بهداشتی سطح شهر انجام و مواردذیل مطرح شد.
پس ازتلاوت آیات نورانی قرآن مجید ، پزشک مسئول مرکز قمصر ضمن خوش آمدگوئی به تشریح بیوگرافی و وضعیت موجود مرکز پرداخت، سپس آقای محمد رضا اخباری کاردان مبارزه با بیماریهای مرکز چارت نیروی انسانی مرکز و پایگاه بهداشتی و نقاط ضعف، قوت ، تهدید ،فرصت ها راتشریح نمودند و همچنین شاخصهای نظام مراقبت بیماریهای واگیر را ارائه و نتایج بدست آمده در برنامه ها را با حدود انتظارات مقایسه کردند. در ادامه شرکت کنندگان شاخصهای مطرح شده در خصوص مرکز  را به نقد و بررسی گذاشتند. و کلیه شاخصهای بیان شده با چک لیست توسط گروههای بازدید کننده مورد پایش قرار گرفت و هر گروه نتیجه پایش خود را با نمره جهت گروه حاضر و پزشک مسئول مرکز بهداشتی درمانی  قمصر بیان نمودند.

 

ساعت : 8:45 -  روز  : سه شنبه  - 4 /  6 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :661

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر