توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

8:11:32 AM 1399 / 11 / 09
 
اخبار معاونت

بررسی های میدانی مقابله با بیماری کرونا ادامه دارد

با هدف اجرای درست و دقیق طرح شهید سلیمانی؛

بررسی های میدانی مقابله با بیماری کرونا ادامه دارد/ گامهای مصمم تیمهای مراقبتی، حمایتی و نظارتی برای اجرای وظایف محوله

به گزارش روابط عمومی معاونت، شب گذشته و در ادامه بررسیهای میدانی مقابله با بیماری کرونا، دکتر مهدی دلاوری رئیس مرکز بهداشت و معاون بهداشت دانشگاه به همراه دکتر مرتضی پنجه شاهی معاون فنی معاونت، از کلینیک تخصصی ویژه اخوان در خصوص پیاده سازی گام چهارم بسیج ملی مبارزه با کرونا(طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) بازدید نموده و نقاط قوت و چالشهای اجرایی تیمهای مراقبتی و نظارتی را مورد بررسی قرار دادند.

دکتر دلاوری در ادامه این بازدید، با حضور در مرکز اورژانس شبانه روزی کاشان و ملاقات با پرسنل این مرکز، انتظارات این طرح از تیمهای اجرایی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

طرح شهید سلیمانی به صورت محله محور و خانواده محور از آذرماه و در کل کشور در حال اجرا است. در این طرح تیمهای مراقبتی، حمایتی و نظارتی وظایف محوله را اجرا میکنند.

ساعت : 10:22 -  روز  : دو شنبه  - 22 /  10 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :609

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر