توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:26:17 AM 1399 / 04 / 22
 
اخبار معاونت

برگزاری اولین دوره آموزش آبشاری دستورالعمل ها و برنامه های جدید ابلاغی سلامت خانواده و جمعیت سال 1399 جهت واحدهای ارائه خدمت مراکز روستایی شهرستان کاشان

برگزاری اولین دوره آموزش آبشاری دستورالعمل ها و برنامه های جدید ابلاغی سلامت خانواده و جمعیت سال 1399 جهت واحدهای ارائه خدمت مراکز روستایی شهرستان کاشان

با توجه به نیاز به برنامه ریزی و اقدام جهت اجرای برنامه های جاری و جدید ابلاغی حوزه سلامت، در کنار انجام اقدامات مداخله ای و کنترل کننده بیماری کووید 19 اولین دوره آموزش آبشاری دستورالعمل ها و برنامه های جدید ابلاغی سلامت خانواده و جمعیت سال جاری در تاریخ 20/3/99 با حضور پرسنل ماما و مراقبین ناظر واحدهای ارائه خدمت مراکز روستایی در محل سالن زنده یاد رعیت معاونت با حفظ و رعایت فاصله گذاری برگزار گردید. در این جلسه نکات کلیدی اجرایی راهنمای کشوری مراقبت باروری ویژه در زنان واجد شرایط پزشکی، بسته جدید باروری سالم و راهنمای معرفی جهت بستن لوله های رحمی در زنان توسط کارشناس باروری سالم آموزش داده شد. در ادامه کارشناسان سلامت میانسالان و مادران نیز به ارائه گزارشی از وضعیت پوشش های این برنامه ها پرداختند و بر برنامه ریزی در راستای انتظارات سال جاری این برنامه ها تاکید گردید. در انتهای جلسه مقرر شد کلیه مباحث عنوان شده و آموزش های ارائه شده در اولین فرصت به بهورزان واحدهای ارائه خدمت منتقل و گزارش آن ارسال گردد.

با توجه به نیاز به برنامه ریزی و اقدام جهت اجرای برنامه های جاری و جدید ابلاغی حوزه سلامت، در کنار انجام اقدامات
مداخله ای و کنترل کننده بیماری کووید 19 اولین دوره آموزش آبشاری دستورالعمل ها و برنامه های جدید ابلاغی سلامت خانواده و جمعیت سال جاری در تاریخ 20/3/99 با حضور پرسنل ماما و مراقبین ناظر واحدهای ارائه خدمت مراکز روستایی در محل سالن زنده یاد رعیت معاونت با حفظ و رعایت فاصله گذاری برگزار گردید. در این جلسه نکات کلیدی اجرایی راهنمای کشوری مراقبت باروری ویژه در زنان واجد شرایط پزشکی، بسته جدید باروری سالم و راهنمای معرفی جهت بستن لوله های رحمی در زنان توسط کارشناس باروری سالم آموزش داده شد. در ادامه کارشناسان سلامت میانسالان و مادران نیز به ارائه گزارشی از وضعیت پوشش های این برنامه ها پرداختند و بر برنامه ریزی در راستای انتظارات سال جاری این برنامه ها تاکید گردید. در انتهای جلسه مقرر شد کلیه مباحث عنوان شده و آموزش های ارائه شده در اولین فرصت به بهورزان واحدهای ارائه خدمت منتقل و گزارش آن ارسال گردد.

ساعت : 18:41 -  روز  : شنبه  - 24 /  3 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :75

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر