توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

12:55:49 PM 1399 / 03 / 15
 
اخبار معاونت

برگزاری جلسه آموزشی سفیران ادارات با موضوع فاصله کذاری اجتماعی جهت پیشگیری از کرونا

برگزاری جلسه آموزشی سفیران ادارات با موضوع فاصله کذاری اجتماعی جهت پیشگیری از کرونا

با توجه به شیوع بیماری کرونا و با عنایت به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی  و در راستای اجرای برنامه خود مراقبتی سازمانی ، جلسه آموزشی با موضوع فوق در تاریخ 31/2/99 جهت سفیران سلامت ادارات برگزار گردید.

در این جلسه کارشناس مسئول محترم بیماریهای معاونت بهداشتی در زمینه علائم بیماری ،راههای انتقال و  سیر آن در کاشان مطالبی را ارائه نمودند. همچنین در این جلسه کارشناس مسئول بهداشت حرفه ای معاونت  در خصوص فاصله گذاری اجتماعی  در ادارات و سازمانها و نقش آن در پیشگیری از بیماری کرونا محتواهای آموزشی را ارائه نمودند .در پایان جلسه بر انتقال آموزشها به سایر کارکنان در ادارات و سازمانها تاکید شد .

ساعت : 8:51 -  روز  : شنبه  - 3 /  3 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :80

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر