توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

9:41:57 PM 1399 / 05 / 14
 
اخبار معاونت

برگزاری کمیته دانشگاهی آنفلوانزا در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

برگزاری کمیته دانشگاهی آنفلوانزا در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

با عنایت به فصل شیوع بیماری آنفلوانزای فصلی و لزوم هماهنگی های لازم در امر کنترل بیماری و کسب آمادگی لازم در برخورد با پیک بیماری انفلوانزا جلسه ای با حضور معاون فنی معاونت بهداشتی، کارشناس مسئول گروهها و واحد های معاونت بهداشتی و نمایندگان معاونت درمان، غذا دارو، و اداره تامین اجتماعی کاشان برگزار شد.

 در ابتدا مهندس رجبی  کارشناس مسئول گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر با بیان اهداف کمیته آنفلوانزا، گزارشی از موارد  مثبت آنفلوانزا فصلی سال جاری در مقایسه با سال قبل را ارائه وانتظارات برنامه از مدعوین را مطرح بیان نمود.

در همین رابطه راهبرد های کنترل برنامه بر اساس آموزش و اطلاع رسانی، تقویت نظام مراقبت از بیماری، واکسیناسیون گروه های در معرض خطر و آمادگی بخش درمان در پذیرش و مدیریت بیماران مورد تاکید قرار گرفت.

ساعت : 18:16 -  روز  : سه شنبه  - 5 /  9 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :217

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر