توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

7:13:33 PM 1399 / 05 / 13
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی هپاتیت جهت حوزه علمیه دارالعلم کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی هپاتیت جهت حوزه علمیه دارالعلم کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی بیماری هپاتیت جهت 70 نفراز طلاب مدرسه علمیهدارالعلم کاشان در تاریخ 08/08/98 توسط گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی برگزار گردید.

در این جلسه دکتر مهرداد هدایتی پزشک درمانگر ایدز با اشاره به تاثیرات منفی انسانی، اجتماعی، و اقتصادی بیماری هپاتیت بر کشور یکی از موثرترین راههای پیشگیری، کنترل ودرمان بیماری هپاتیت را آموزش همگانی به عموم مردم بیان نمودند. ایشان نقش روحانیون در امر کنترل و حذف بیماری هپاتیت پراهمیت دانستند.

در این جلسه آموزشی انواع هپاتیت ، راههای انتقال بیماری و راههای پیشگیری و کنترل بیماری برای آنها توضیح داده شد و درانتها  پس از پاسخ گویی به پرسشها تراکتهای آموزشی بین حضار توزیع گردید.

ساعت : 17:25 -  روز  : دو شنبه  - 13 /  8 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :277

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر