توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

7:19:21 PM 1399 / 05 / 13
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی سفیران ادارات با موضوع کنترل خشم در محیط کار برگزار شد

جلسه آموزشی سفیران ادارات با موضوع کنترل خشم در محیط کار برگزار شد

با توجه به فرا رسیدن هفته سلامت روان و در راستای اجرای برنامه خود مراقبتی سازمانی ، جلسه آموزشی 24/7/98 با هدف ارتقای سلامت کارکنان در محیط کار جهت سفیران سلامت ادارات برگزار گردید.

در این جلسه آقای دکتر پنجه شاهی در خصوص خودمراقبتی، ابعاد خود مراقبتی و اهمیت آن در سلامت جسمی و روانی تاکید نمودند ، در ادامه برنامه، مطالب آموزشی با موضوع کنترل خشم و راهکارهای آن در محیط کار، توسط کارشناس ارشد سلامت روان ارائه و محتواهای آموزشی تحویل ایشان گردید. ضمنا در این جلسه بر انتقال آموزشها به سایر کارکنان در ادارات  و سازمانها و یا برگزاری جلسات آموزشی با همکاری معاونت بهداشتی تاکید شد.

ساعت : 10:3 -  روز  : دو شنبه  - 29 /  7 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :308

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر