توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

7:17:25 PM 1399 / 05 / 13
 
اخبار معاونت

کمیته کنترل بیماری هاری شهرستان کاشان تشکیل شد

کمیته کنترل بیماری هاری شهرستان کاشان تشکیل شد

 در راستای کنترل بیماری هاری و دستیابی به هدف حذف مرگ انسانی در اثر بیماری هاری ناشی ازگزش توسط سگ تا سال2030 میلادی، در مورخ 21/07/98  جلسه کنترل بیماری هاری در دفتر معاون بهداشتی کاشان تشکیل شد. در ابتدا دکتر پنجه شاهی معاون فنی معاونت بهداشتی ضمن عرض خیر مقدم به حضار در خصوص اهمیت پیشگیری از بیماری مطالبی را بیان و سپس محبوبی کارشناس مسئول برنامه زئونوز دانشگاه گزارشی از وضعیت گزشهای اتفاق افتاده در سطح شهرستان کاشان را بیان نمودند.

در ادامه رجبی کارشناس مسئول گروه بیماریهای واگیر ضمن تاکید بر هزینه های جاری واکسیناسیون و سرم درمانی در درمان و پیشگیری هاری انسانی خواستار مشارکت فعال اعضاء در تدوین و اتخاذ مصوبات اجرایی لازم جهت کاهش موارد گزش و تشکیل منظم کارگروه کنترل و سامان دهی حیوانات و سگهای ولگرد شدند. نهایتاً جلسه با ارائه نظرات اعضاء و تعیین مصوبات به کار خود پایان داد.

ساعت : 18:26 -  روز  : سه شنبه  - 23 /  7 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :274

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر