توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

9:24:09 AM 1398 / 10 / 30
 
اخبار معاونت

کمیته سلامت روان شهرستان برگزارشد

به مناسبت هفته سلامت روان:

کمیته سلامت روان شهرستان برگزارشد

با توجه به فرارسیدن هفته سلامت روان ( 24-18 مهرماه) ، کمیته سلامت روان شهرستان روز چهارشنبه مورخ 10/7/98 ، در محل معاونت بهداشتی دانشگاه و با حضور نماینده ادارات عضو کمیته برگزار گردید.

 در این جلسه ، معاون فنی دانشگاه ضمن اشاره به سیاستهای کلی سلامت،  ابلاغی از مقام معظم رهبری که در بند سوم آن به سلامت روان به عنوان یک مقوله مهم و غیر قابل انکار تاکید نموده اند ، گزارشی از روند اجرای برنامه های سلامت روان در طرح تحول سلامت ارائه نمودند.ایشان ضمن تاکید بر اهمیت توجه به سلامت روان به عنوان یکی از ابعاد مهم سلامتی افراد ، ادغام خدمات سلامت روان در مراقبتهای بهداشتی اولیه را نقطه عطفی در برنامه تحول نظام سلامت دانستند.

ایشان در ادامه به شعار روز جهانی سلامت روان " ارتقاء سلامت روان ، جامعه بانشاط " اشاره نموده و هفته سلامت روان را فرصتی برای توجه بیشتر به این مقوله و هم اندیشی کلیه سازمانهای مرتبط دانستند.

ایشان در پایان خواهان همکاری ادارات و سازمانهای شهرستان در پیشبرد اهداف حوزه سلامت به ویژه سلامت روان شدند و انتظارات معاونت بهداشتی در این زمینه را بیان نمودند.

ساعت : 13:40 -  روز  : چهار شنبه  - 17 /  7 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :139

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر