توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

5:53:38 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی ایدز جهت حوزه علمیه خواهران فاطمیه کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی ایدز جهت حوزه علمیه خواهران فاطمیه کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی بیماری ایدز جهت طلاب مدرسه علمیه فاطمیه کاشان در تاریخ 14/7/98 توسط گروه پییشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی برگزار گردید. در این جلسه دکتر مهرداد هدایتی پزشک درمانگر ایدز  با اشاره به اینکه  ایدز تنها یک بیماری صرف نبوده بلکه یک معضل بهداشتی،اجتماعی، فرهنگی واقتصادی  می باشد که کنترل آن نیز نیاز مند مشارکت کلیه سازمانها و خصوصا عموم مردم  میباشد. ودر این راستا نقش روحانیت با توجه به تاثیر گذاری مثبت بر جامعه پراهمیت می باشد.

ایشان در ادامه به راههای  انتقال وعدم انتقال بیماری، علایم و راههای پیشگیری از ایدز اشاره نمودند و نقش آموزش و اطلاع رسانی در جلوگیری از گسترش بیماری در جامعه را پر اهمیت دانستند. درانتها  پرسش و پاسخ انجام و تراکتهای آموزشی بین فراگیران توزیع گردید.

ساعت : 13:36 -  روز  : چهار شنبه  - 17 /  7 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :184

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر