توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

5:46:43 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

هفته ملی کودک مبارک

هفته ملی کودک مبارک

هیچ تلاشی ارزشمندتر از بخشیدن فرداهایی روشن به کودکان وجود ندارد، چرا که کودکان شهروندان شریفی هستند که می‎توانند در ساختن آینده‎ای بهتر یار و یاورمان باشند.

ضمن اهتمام به شعار هفته‌ی ملی کودک  با عنوان  «آینده را باید ساخت»در سال جاری و با توجه به تقارن زمانی ایام ماه صفر با این هفته، به منظور نهادینه‌کردن ارزش‌های تربیتی و انسان‌ساز عاشورا و جهاد در راه خدا در ذهن و روح کودکان و ترویج این فرهنگ در جامعه،شهرداری کاشان با همکاری تعدادی از سازمان ها و معاونت بهداشتی اقدام به برگزاری "سوگواره با کودکان کاروان" در فرهنگسرای علامه فیض نموده است.

 در این سوگواره برنامه های آموزشی، مسابقه کودکان، هیئت های کودکان و همایش به اجرا در می آید. زمان برگزاری این سوگواره ازروز 14 الی 17 مهر  از ساعت 16 الی 20  می باشد.

ساعت : 13:59 -  روز  : یکشنبه  - 14 /  7 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :177

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر