توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

10:24:52 AM 1399 / 03 / 16
 
اخبار معاونت

کارگاه آموزشی  نوجوان سالم  با هدف پیشگیری از اعتیاد ویژه والدین تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت طالبان فر برگزار شد

کارگاه آموزشی نوجوان سالم با هدف پیشگیری از اعتیاد ویژه والدین تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت طالبان فر برگزار شد

با توجه به فرارسیدن هفته سلامت روان ( 24-18 مهرماه) و در راستای شعار جهانی " ارتقاء سلامت روان،جامعه بانشاط " کارگاه آموزشی ((نوجوان سالم)) ویژه  مادران تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت طالبان فربرگزار شد.

کارشناس سلامت روان در این جلسه آموزشی ضمن تاکید بر اهمیت ارتباط موثر با نوجوانان به عنوان مهمترین عامل پیشگیری کننده از آسیبهای اجتماعی بویژه اعتیاد ، به نقش والدین به عنوان الگوی فرزندان تاکید کردند.

ایشان در ادامه افزود: نظارت بر نوجوان به جای کنترل ، مشارکت آنها در فعالیت های خانه ، ایجاد فضای گفتگو در محیط خانواده ، افزایش مهارت تاب آوری و مسئولیت پذیری در نوجوانان و ... به عنوان برخی از راهکارها در رسیدن به هدف سلامت روان در دوران نوجوانی است.

همچنین کارگاه آموزشی با موضوع" مهارت نه گفتن "برای نوجوانان تحت پوشش این مرکز برگزار گردید.

ایشان در پایان به سوالات شرکت کنندگان در این زمینه پاسخ دادند.

ساعت : 10:14 -  روز  : یکشنبه  - 7 /  7 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :184

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر