توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

10:36:49 PM 1399 / 04 / 22
 
اخبار معاونت

کمیته سلامت جوانان برگزار شد

آستانه هفته ازدواج:

کمیته سلامت جوانان برگزار شد

این جلسه با حضور معاونین فنی و اجرایی معاون بهداشتی ، کارشناس فرمانداری،روابط عمومی دانشگاه ،اداره بهزیستی، اداره تبلیغات اسلامی، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، جمعیت هلال احمر، معاونین فرهنگی دانشگاه های شهرستان کاشان و کارشناسان فنی مرتبط در معاونت بهداشتی تشکیل شد.

در این جلسه جناب آقای دکتر پنجه شاهی، خواستار هم اندیشی و تعامل جهت اجرایی نمودن اهداف و برنامه های سلامت جوانان شدندو در ادامه کارشناس مسئول سلامت جوانان مروری بر آمارهای کشوری و شهرستان درخصوص روند ازدواج و طلاق ارائه نمودند. در ادامه جلسه نتایج دو پروژه «نظرسنجی انجام شده از آموزشهای برگزارشده با موضوع ازدواج سالم در جوانان» و «بررسی رفتارهای مخاطره آمیز جوانان در دانشگاه علوم پزشکی کاشان» ارائه شد. در پایان جلسه انتظارات از سازمانها در قالب تهیه برنامه عملیاتی و اجرای برنامه های تعبیه شده توسط سازمانهای مرتبط و شرکت کننده در جلسه مطرح و مصوب گردید.

ساعت : 10:39 -  روز  : شنبه  - 5 /  5 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :193

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر