توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

10:42:26 PM 1399 / 04 / 22
 
اخبار معاونت

نمایشگاه بسیج ملی کنترل فشارخون درمحل نگارخانه کوشک کمال الملک افتتاح شد

نمایشگاه بسیج ملی کنترل فشارخون درمحل نگارخانه کوشک کمال الملک افتتاح شد

نمایشگاه بسیج ملی کنترل فشارخون و ایستگاه سنجش فشارخون در کوشک میدان کمال الملک کاشان افتتاح شد. این نمایشگاه با حضور کارشناس اداره کل آزمایشگاه مرجع سلامت و بازرس ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونین بهداشتی و تحقیقات و فناوری و جمعی از مدیران دانشگاه و سازمان زیباسازی شهرداری برپا گردید.

 دکتر سید علیرضا مروجی معاون بهداشتی دانشگاه در این مراسم، با اشاره به استفاده حداکثری از ظرفیت های سازمان ها و ارگان ها در اجرای طرح بسیج ملی فشارخون، از سازمان زیبا سازی شهرداری به خاطر مشارکت در این طرح تشکر کرد.

 مهندس ناظری بازرس ویژه طرح بسیج ملی فشارخون نیز در این مراسم، از فعالیت معاونت بهداشتی کاشان در اجرای این طرح قدردانی کرده و برگزاری نمایشگاه را ایده نوینی در کاشان برشمرد. یادآور می شود ایستگاه سنجش فشارخون تا 15 تیرماه در میدان کمال الملک فعال خواهد بود.

ساعت : 18:2 -  روز  : دو شنبه  - 3 /  4 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :262

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر