توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

10:19:27 AM 1399 / 04 / 24
 
اخبار معاونت

جلسه هماهنگی بیماریهای منتقله توسط ناقلین  ( سالک – مالاریا  و آئدس )برگزارشد

جلسه هماهنگی بیماریهای منتقله توسط ناقلین ( سالک – مالاریا و آئدس )برگزارشد

در راستای کنترل و مراقبت بیماریهای منتقله توسط ناقلین و شفاف سازی فرایندهای موجود جلسه هماهنگی بدین منظور با حضورمعاونین فنی و اجرایی معاونت بهداشتی کاشان، مدیر گروه انگل شناسی و بیماریهای واگیر و کارشناسان ذیربط در مورخ 21/02/98 تشکیل شد.

در ابتدا آقای رجبی کارشناس مسئول گروه واگیر نکات اجرایی برنامه های کشوری بیماریهای  سالک، چیکونگونیا ومالاریا و چالشهای موجود در این خصوص را مطرح نمودند. سپس با ارائه نظرات حاضرین راه کارهای موجود مطرح و مصوبات لازم به تصویب رسید. طبق برنامه ریزی انجام شده  در سال جاری مقرر گردیده چک حشره شناسی طی 7 نوبت در مناطق دشت و کوهستان شهرستانهای کاشان وآران و بیدگل انجام گردد.

ساعت : 8:51 -  روز  : سه شنبه  - 24 /  2 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :229

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر