توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

10:01:41 PM 1398 / 06 / 01
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی سفیران ادارات با موضوع تغذیه صحیح و تغذیه در ماه مبارک رمضان

جلسه آموزشی سفیران ادارات با موضوع تغذیه صحیح و تغذیه در ماه مبارک رمضان

با توجه به فرا رسیدن هفته سلامت و در راستای برنامه خود مراقبتی سازمانی، جلسه آموزشی با هدف ارتقای سلامت کارکنان درمحیط کار جهت سفیران سلامت ادارات کاشان برگزار گردید.

در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت اجرای برنامه خود مراقبتی جهت کارکنان در ادارات و بیان انتظارات از سفیران  ، با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و اهمیت تغذیه در این ماه ، مبحث  آموزشی با موضوع تغذیه سالم و تغذیه صحیح در ماه مبارک رمضان توسط کارشناس تغذیه ارائه گردید . در این جلسه در خصوص راههای کنترل وزن و پیشگیری از فشار خون بالا و اهمیت نمکهای ید دار و ..... آموزشهای لازم ارائه شد. ضمنا در این جلسه بر انتقال آموزشها به سایر کارکنان در ادارات تاکید گردید.

ساعت : 18:4 -  روز  : شنبه  - 21 /  2 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :111

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر