توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:19:15 PM 1398 / 03 / 05
 
اخبار معاونت

کارگاه آموزش ازدواج سالم در جوانان برگزار شد

کارگاه آموزش ازدواج سالم در جوانان برگزار شد

با عنایت به منوبات مقام معظم رهبری در ابلاغ سیاسیت های جمعیتی و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،کارگاه آموزشی ازدواج سالم در جوانان به همت واحد سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس معاونت بهداشتی دانشگاه در تاریخ 01/11/97 برگزار گردید.

آقای دکتر سیدعلیرضا مروجی معاون بهداشتی دانشگاه در این خصوص فرمودند :کارگاه های آموزشی ازدواج سالم در جوانان به منظور بالا بردن سطح آگاهی و نگرش مراقبین سلامت خانه های بهداشت ، پایگاه های سلامت و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی برگزار گردد تا بتوانند جلسات آموزشی با موضوع مذکور را جهت  جوانان مجرد و والدین ایشان برگزار نمایند.

گفتنی است در این راستا بطور همزمان دوره های آموزشی ازدواج سالم جهت جوانان تحت پوشش مراکز خدمات جامع سلامت به تعداد 3 تا 5 جلسه در حال اجرا می باشد.

محورهای بحث در این جلسات شامل موارد ذیل می باشد.

- اهمیت ازدواج

- معیارهای صحیح انتخاب همسر

- پیش نیازهای ازدواج

- خواستگاری ومسائل مربوط به آن

ساعت : 10:23 -  روز  : چهار شنبه  - 3 /  11 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :160

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر