توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:15:01 PM 1398 / 03 / 05
 
اخبار معاونت

کارگاه آموزشی تغذیه سالم برای سفیران سلامت ادارات شهرستان کاشان برگزار شد

کارگاه آموزشی تغذیه سالم برای سفیران سلامت ادارات شهرستان کاشان برگزار شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: هفته بسیج ملی تغذیه فرصتی مناسبی برای اطلاع رسانی و توانمندسازی مردم در خصوص نقش تغذیه سالم و اصلاح سبک زندگی در راستای پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر است.

آقای دکتر مروجی ضمن بیان اهمیت افزایش آگاه سازی مردم،از برگزاری کارگاه آموزشی تغذیه سالم ویژه سفیران سلامت ادارات در معاونت بهداشتی با همکاری واحدهای آموزش سلامت و بهبود تغذیه خبر داد.

آقای دکتر حلواچی، مسئول تغذیه معاونت بهداشتی نیز در ابتدای کارگاه توضیحاتی در مورد وضعیت تغذیه شهرستان، شیوع چاقی، سرطان و... ارائه و هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقاء فرهنگ و سواد تغذیه ای کارکنان ادارات شهرستان عنوان کردند.

در ادامه آقایان نخودکار و زارعی نسب، کارشناسان تغذیه معاونت بهداشتی مباحثی در راستای تغذیه سالم و امنیت مواد غذایی ارائه نموده و به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

در انتها با توجه به استقبال و درخواست سفیران سلامت ادارات مقرر شد تا کارگاه مذکور با موضوع تغذیه سالم ادامه یابد و  تا پایان سال جلسه‌ دیگری نیز برگزار گردد.

ساعت : 10:24 -  روز  : سه شنبه  - 2 /  11 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :135

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر