توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

9:33:17 AM 1398 / 02 / 30
 
اخبار معاونت

همایش وجشن دیابت ویژه بیماران دیابتی وخانوادههای آنها  در فرهنگسرای مهر برگزار شد

همایش وجشن دیابت ویژه بیماران دیابتی وخانوادههای آنهادر فرهنگسرای مهر برگزار شد

به مناسبت هفته ملی و روز جهانی دیابت همایش وجشن دیابت ویژه بیماران دیابتی  وخانوادههای آنهاتوسط معاونت بهداشتی و با همکاری سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان ومرکز خصوصی  تخصصی دیابت در تاریخ 29/08/97 در فرهنگسرای مهر  برگزار شد.

در این همایش تعداد 100 نفر از بیماران دیابتی شرکت و درخصوص اهمیت پیشگیری از دیابت- چگونه رژیم غذایی سالم و چگونگی ارائه خدمات درمانی  مطالبی را فرا گرفتند. در این همایش خانم دکتر صحت درخصوص اهمیت پیشگیری و کنترل دیابت و آقای دکتر خوبی درخصوص نقش ورزش در پیشگیری ازبیماری دیابت مطالبی را بیان نمودند.در ادامه خانم خورشادر خصوص رژیم غذایی برای بیماران دیابتی مطالبی را ارائه دادند در طول برنامه  چگونگی جذب انسولین به بدن به صورت طنز به نمایش گذاشته شد همچنین چند آهنگ شاد به صورت زنده اجرا شد.

ساعت : 7:54 -  روز  : سه شنبه  - 6 /  9 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :109

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر