توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:59:51 PM 1398 / 03 / 04
 
اخبار معاونت

همایش دیابت ویژه بیماران دیابتی در فرهنگسرای مهر برگزار شد

همایش دیابت ویژه بیماران دیابتی در فرهنگسرای مهر برگزار شد

به مناسبت هفته ملی و روز جهانی دیابت همایش دیابت ویژه بیماران دیابتی توسط معاونت بهداشتی و با همکاری معاونت درمان و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان وبیمارستان ایت الله یثربی در تاریخ 24/08/97 در فرهنگسرای مهر  برگزار شد.

در این همایش تعداد 150 نفر از بیماران دیابتی شرکت و درخصوص اهمیت پیشگیری از دیابت- چگونه رژیم غذایی سالم و چگونگی ارائه خدمات درمانی  مطالبی را فرا گرفتند. در این همایش آقای دکتر مرتضی پنجه شاهی معاون فنی دانشگاه درخصوص اهمیت پیشگیری و کنترل دیابت و آقای دکتر نیکویی نژاد درخصوص چگونگی ارائه خدمات به بیماران دیابتی که دچار مشکل زخم پای دیابتی شده اند در مطالبی را بیان نمودند.در ادامه خانم عربشاهی در خصوص رژیم غذایی برای بیماران دیابتی مطالبی را ارائه دادند در پایان برنامه به تعداد 6نفر از شرکت گان دستگاه گلوکومتر به قید قرعه اهدا گردید.

ساعت : 17:32 -  روز  : دو شنبه  - 5 /  9 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :78

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر