توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

12:24:38 PM 1399 / 01 / 20
 
اخبار معاونت

همایش پیشگیری از بیماری¬های قلبی عروقی در مرکز خدمات جامع سلامت صدوقی برگزار شد

همایش پیشگیری از بیماریهای قلبی عروقی در مرکز خدمات جامع سلامت صدوقی برگزار شد

در راستای اطلاع رسانی به مناسبت روز جهانی قلب، همایش پیشگیری از بیماریهای قلبی- عروقی با مشارکت واحدهای پیشگیری و مبارزه با بیماریهای غیرواگیر، تغذیه ، آموزش سلامت، سلامت روان و پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت صدوقی ، با حضور بیش از 160نفر از سفیران سلامت و خانوارهای تحت پوشش،در محل سالن آموزشی این مرکز برگزار گردید. در این همایش آقای دکتر حلواچی ضمن بیان علائم و ریسک فاکتورهای بیماریهای قلبی- عروقی، بر اهمیت سبک زندگی سالم در پیشگیری و کنترل بیماری های قلبی –عروقی تاکید کردند.سپس آقای داور،کارشناس ارشد روانشناسی مرکز،در زمینه کنترل استرس به عنوان یکی از عوامل خطر بیماریهای قلبی –عروقی مطالبی ارائه کردند .و در ادامه آقای محمودی کارشناس تغذیه مرکز، نقش تغذیه سالم در کنترل بیماری های قلبی –عروقی را تشریح کردند. در پایان این همایش به سه نفر از شرکت کنندگان جوائزی اهدا شد.

لازم به ذکر است بر اساس نتایج نیازسنجی سلامت، فشار خون بالا، اضافه وزن و چاقی، دیابت و کم تحرکی، جزء مهمترین اولویت های آموزشی مرکز خدمات جامع سلامت صدوقی در سال 1397 تعیین شده است.

ساعت : 17:51 -  روز  : چهار شنبه  - 18 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :117

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر