توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

1:03:38 AM 1398 / 03 / 26
 
اخبار معاونت

تست سریع اچ آی وی درمراکزاقامتی میان مدت ترک اعتیاد شهرستان کاشان انجام شد

تست سریع اچ آی وی درمراکزاقامتی میان مدت ترک اعتیاد شهرستان کاشان انجام شد

به منظور اجرای برنامه ملی استرتژیک ایدز و با توجه به اهمیت تشخیص وبیماریابی به موقع موارد اچ آی وی در گروههای پرخطر، مرکز مشاوره رفتاری واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی در مورخ 05/07/97 اقدام به انجام رپید تست در مراکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد دارای مجوز نمود.

در این برنامه،کارشناسان مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری ضمن انجام مشاوره نسبت به انجام آزمایش رپید تست برای 45 نفراز مددجویان اقدام و در ادامه کلاس آشنایی با بیماری ایدز، راههای انتقال وعدم انتقال برگزار و مرکز مشاوره ایدز به فر1گیران معرفی شد. لازم به ذکر است این اقدام به طور مستمر در این مراکز ارائه خواهد گردید.

ساعت : 17:48 -  روز  : چهار شنبه  - 18 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :55

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر