توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

8:51:50 AM 1398 / 02 / 30
 
اخبار معاونت

کمیته هپاتیت دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد

کمیته هپاتیت دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد

28 ژولای هر سال مصادف با 6 مرداد ماه روز جهانی هپاتیت میباشد. در همین را ستا و به منظور مرور برنامه ها ی هپاتیت در سال قبل و بررسی مشکلات پیش روی این بیماری و تصویب مصوبات لازم در مورخ 02/05/97 کمیته دانشگاهی هپاتیت با حضور اعضاء تشکیل شد.

در ابتدا آقای دکتر مروجی ضمن بیان اهمیت حذف بیماری هپاتیت، بر مشارکت  فعال کلیه اعضا در پیگیری مصوبات تاکید نمودند. سپس مصوبات جلسه قبل قرائت و نتیجه پیگیریها بیان شد. در ضمن خلاصه عملکرد سال قبل در خصوص حذف بیماری هپاتیت بیان و برنامه های سال جاری شامل برنامه های آموزشی، اطلاع رسانی، و اجرای برنامه آموزشی SHEP  هپاتیت علاوه بر برنامه های روتین به اجرا در خواهد آمد.

ساعت : 8:27 -  روز  : سه شنبه  - 9 /  5 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :150

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر