توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

8:51:46 AM 1398 / 02 / 30
 
اخبار معاونت

همایش یک روزه روز جهانی هپاتیت در دانشگاه علوم پزشکی کا شان برگزار شد

همایش یک روزه روز جهانی هپاتیت در دانشگاه علوم پزشکی کا شان برگزار شد

در راستای معرفی روز جهانی هپاتیت و پیگیری اقدامات انجام شده در این مورد همایش یک روزه هپاتیت جهت مراقبین سلامت و پرسنل آزمایشگاه در مورخ 04/05/96 در تالار سلامت معاونت بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای برنامه آقای نعمتیان مدیر گروه  پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر ضمن تشکر از زحمات یک ساله کلیه پرسنل نسبت به ارائه برنامه های سازمان جهانی بهداشت و وضعیت هپاتیت در دنیا مطالبی را بیان نمودند. سپس آقای رجبی کارشناس مسئول برنامه هپاتیت دانشگاه ضمن بیان عملکرد پرسنل در سال قبل بر اساس سامانه سیب نسبت به ارائه وضعیت برنامه آموزشی SHEP  هپاتیت در سطح شبکه و واحد های بهداشتی درمانی اقدام و بر اجرای برنامه ها طبق مدل  SHEP  هپاتیت تاکید و خواستار مستند سازی کلیه اقدامات در این زمینه شدند.

ساعت : 8:24 -  روز  : سه شنبه  - 9 /  5 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :155

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر