توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

8:51:38 AM 1398 / 02 / 30
 
اخبار معاونت

برگزاری کارگاه های احیاء پایه کودکان و شیرخواران ویژه مراقبین سلامت

برگزاری کارگاه های احیاء پایه کودکان و شیرخواران ویژه مراقبین سلامت

احیای کودکان جزیی از یک تلاش اجتماعی محسوب می شود. تلاشی که از پیشگیری شروع می شود و به بالاترین میزان بقا و بهبود کیفیت زندگی کودک منجر می شود..
این پیشگیری از اهمیت بالایی برخوردار است و دامنه وسیعی از سیاست های ملی در زمینه مقررات ترافیکی، نحوه مراقبت از کودکان سرنشین اتومبیل تا ایمنی محیط های اجتماعی همچون محل بازی کودکان، مهد کودک ها و مدارس تا ایمنی منزل گستره دارد.  
در این زمینه آموزش والدین و مراقبین کودکان از اهمیت بسزایی برخوردار است .در همین راستا کارگاه های احیاء پایه کودکان و شیرخواران جهت مراقبین سلامت با همکاری دستیاران گروه اطفال دانشگاه در طول  8 روز برگزار گردید. شرکت کنندگان این کارگاه ها به عنوان مربی، مسئولیت آموزش به عموم مردم را  به عهده خواهند داشت.

ساعت : 9:22 -  روز  : پنج شنبه  - 4 /  5 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :138

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر