توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

4:18:49 PM 1397 / 11 / 28
 
اخبار معاونت

یک کارگاه آبلیموگیری متخلف شناسایی و توسط کارشناسان بهداشت محیط تعطیل شد

یک کارگاه آبلیموگیری متخلف شناسایی و توسط کارشناسان بهداشت محیط تعطیل شد

پیرو بازرسی کارشناسان بهداشت محیط از فروشگاههای عرضه مواد غذایی و شناسایی آبلیموی فاقد مشخصات در سطح عرضه ، کارگاه آبلیموگیری غیر مجاز شناسایی و پرونده متخلف به مراجع قضایی معرفی گردید.

دکتر سید علیرض مروجی معاون محترم بهداشتی دانشگاه اظهار داشتند : شخص متخلف اقدام به تولید آبلیموی کپک زده با مواد اولیه غیراستاندارد و نامطلوب از قبیل اسید سیتریک و رنگ های مصنوعی غیرمجاز و بسته بندی در شرایط غیر بهداشتی و در شیشه های آبلیمو با نام تجاری عباس برچسب گذاری می نمود.

ایشان از عموم مردم و همشهریان گرامی خواستند که از مراکز معتبر وفروشگاهها محصولات دارای مشخصات بهداشتی کامل از قبیل پروانه ساخت –مواد متشکله –تاریخ تولید و انقضا و آدرس محل تولید تهیه و خریداری نمایند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی موارد را سریعا به سامانه 190 بهداشت اعلام گزارش نمایند.

ساعت : 17:10 -  روز  : دو شنبه  - 4 /  4 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :146

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر