توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:14:10 AM 1399 / 03 / 15
 
اخبار معاونت

جلسه هماهنگی درون بخشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در مورد  بیماریهای منتقله از آب وغذا با محوریت التور برگزارشد

جلسه هماهنگی درون بخشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در مورد بیماریهای منتقله از آب وغذا با محوریت التور برگزارشد

جلسه هماهنگی درون بخشی التور دانشگاه علوم پزشکی کاشان با هدف تقویت آمادگی و انجام تدابیر لازم جهت کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا بویژه التور در تاریخ12/03/97 در معاونت بهداشتی دانشگاه  برگزار شد.

در این جلسه که با حضور معاون بهداشتی و مسئولین واحد های مرتبط دانشگاه تشکیل شد، آقای دکتر سید علیرضا مروجی معاون بهداشتی دانشگاه ضمن بیان فلسفه و هدف از تشکیل جلسه در خصوص حساس سازی پزشکان بخش درمان و اورژانس جهت نمونه گیری از موارد مشکوک بیماری وبا تاکید نمودند. سپس آقای مهندس نعمتیان مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر گزارشی از آخرین وضعیت بیماری التور در کشور و وضعیت فعلی بیماریهای گاسترو آنتریت در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کاشان را ارائه و حدود انتظارات از سایر بخش های دانشگاه را تشریحنموند.  

پس از ارائه نظرات توسط اعضاء و تعیین و جمع بندی مصوبات توسط معاون بهداشتی دانشگاه و تاکید بر اجرای درست و کامل نظام مراقبت بیماریها و رسیدن به اهداف کشوری تعیین شده در برنامه جلسه به کار خود پایان داد.

ساعت : 8:17 -  روز  : پنج شنبه  - 17 /  3 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :331

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر