توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

1:00:12 AM 1398 / 03 / 26
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن با واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر شهرستان آران و بیدگل تشکیل شد

جلسه آموزشی بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن با واحد پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر شهرستان آران و بیدگل تشکیل شد

جهت هماهنگی بیشتر در اجرای نظام مراقبت بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن و ابلاغ دستورالعملهای جدید در این زمینه جلسه هماهنگی و آموزشی با کارشناس مسئول و کارشناس برنامه بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن شهرستان آران و بیدگل در مورخ 10/3/97 تشکیل شد.

در این جلسه آخرین نکات برنامه های فلج اطفال، سرخک، سرخجه، سندرم سرخجه مادرزادی، دیفتری و سیاه سرفه بیان و عملکرد دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاههای کشور مرور شد تا در اجرای نظام مراقبت علاوه بر افزایش دقت نسبت به جلب همکاری سایر بخشها اقدام گردد.

انتظار میرود در سال جاری به اهداف و حدود انتظارات تعیین شده از طرف وزارت متبوع جهت ریشه کنی، حذف و کنترل بیماریهای واگیر با تلاش و پشتکار همکاران بهداشتی در مانی دسترسی پیدا کنیم.

ساعت : 8:13 -  روز  : پنج شنبه  - 17 /  3 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :143

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر