توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

1:11:05 PM 1399 / 03 / 15
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی سرخک، سرخجه و سندرم سرخجه مادرزادی جهت پرسنل بیمارستان شهید بهشتی کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی سرخک، سرخجه و سندرم سرخجه مادرزادی جهت پرسنل بیمارستان شهید بهشتی کاشان برگزار شد

با عنایت به لزوم هماهنگی های لازم در اجرای نظام مراقبت بیماریهای سرخک، سرخجه و سندرم سرخجه مادزادی در بیمارستان و جلب مشارکت بیشتر پرسنل بیمارستانی در گزارش موارد مشکوک بیماری و کنترل عفونت در بیمارستان، در مورخ 15و18/02/97 جلسه آموزشی به همین منظور با هماهنگی مسئول آموزش بیمارستان توسط گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی برگزار شد.

آقای رجبی کارشناس مسئول بیماریهای قابل پیشگیری با واکسن معاونت بهداشتی در خصوص اهمیت و حساسیت شرایط فعلی در خصوص بیماری سرخک توضیحاتی را ارائه نمودند. ایشان متذکر شدند بیماری سرخک و سرخجه در کشور در مرحله حذف میباشد و لازم است جهت شناسایی موارد تب و بثورات دقت لازم را داشته باشند. وی خاطر نشان کرد تنها راه تایید یا رد طغیان بیماری گرفتن نمونه مناسب از بیماران مشکوک به بیماری میباشد و لذا لازم است در این خصوص اهتمام لازم بعمل آید در پایان پمفلتهای بیماری سرخک بین حاضرین توزیع شد.

ساعت : 17:48 -  روز  : چهار شنبه  - 2 /  3 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :217

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر