توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

3:24:19 AM 1398 / 01 / 01
 
اخبار معاونت

نوبت اول عملیات ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال در منطقه کاشان با موفقیت پایان یافت

معاون بهداشتی دانشگاه:

نوبت اول عملیات ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال در منطقه کاشان با موفقیت پایان یافت

معاون بهداشتی دانشگاه اظهار داشت: نوبت اول عملیات ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل با موفقیت پایان یافت.

به گزارش وب دا، دکتر سید علیرضا مروجی گفت: نوبت اول عملیات ملی ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال جهت کودکان زیر 5 سال اتباع خارجی در راستای ریشه کنی بیماری مهلک و ناتوان کننده فلج اطفال و حفظ دستاوردهای نظام مراقبت از این بیماری به مدت 3 روز در این شهرستان ها انجام شد.

وی افزود: این عملیات توسط 110 تیم بهداشتی، با همراهی و همکاری داوطلبین سلامت ایرانی و غیرایرانی با مراجعه به درب منازل اتباع خارجی در شهر و روستا اجرا شد.

معاون بهداشتی دانشگاه تصریح کرد: مرحله دوم این عملیات در تاریخ 22 لغایت 24 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

گفتنی است در نوبت اول این عملیات  ملی تعداد7114 خانوار بازدید و 6104 کودک زیر 5 سال با واکسن خوراکی فلج اطفال واکسینه شدند.

ساعت : 19:23 -  روز  : چهار شنبه  - 22 /  1 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :223

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر