توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

3:18:26 AM 1398 / 01 / 01
 
اخبار معاونت

برگزاری جلسه کمیته دانشگاهی ترویج تغذیه با شیرمادر کاشان

برگزاری جلسه کمیته دانشگاهی ترویج تغذیه با شیرمادر

دومین جلسه کمیته دانشگاهی ترویج تغذیه با شیرمادر در سال جاری با حضور معاون بهداشتی و سایر اعضاء در روز سه شنبه مورخ 22/12/96 در محل سالن شهداء ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش وب دا، معاون بهداشتی دانشگاه در این نشست، به "اهمیت تماس پوست با پوست مادر و نوزاد بلافاصله پس از تولد(قبل از قطع بند ناف)" و "اهمیت تغذیه با شیرمادر در 60 دقیقه اول بعد از تولد" در بیمارستان های دوستدار کودک تاکید کرد.

دکتر مروجی، همچنین  نکاتی در خصوص مشکلات مربوط به وضعیت برنامه ترویج تغذیه با شیرمادر در کاشان را بیان و پیشنهاداتی جهت رفع این مشکلات ارائه کرد.

لازم به ذکر است در ادامه نشست گزارش اقدامات انجام شده در راستای رفع مشکلات موجود در بیمارستان ها با توجه به نتایج ارزیابی و مصوبات جلسه قبل ارائه شد.

 

منبع خبر: وب دا کاشان

ساعت : 18:17 -  روز  : دو شنبه  - 28 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :119

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر