توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

3:26:45 AM 1398 / 01 / 01
 
اخبار معاونت

مسابقه دارت و جلسه آموزشی در خصوص ترویج و اصلاح فعایت بدنی جهت پرسنل مرد معاونت بهداشتی برگزار شدکاشان

به مناسبت هفته ملی سلامت مردان:

مسابقه دارت و جلسه آموزشی در خصوص ترویج و اصلاح فعایت بدنی جهت پرسنل مرد معاونت بهداشتی برگزار شد

تردیدی نیست که ورزش و فعالیت بدنی مناسب قادر است احتمال بروز بیماریهای قلبی- عروقی، سرطان، دیابت و .... را کاهش دهد. بیماریهای قلبی، عروقی از اصلی ترین علل مرگ و میر در جوامع بشری است و مبارزه با عوامل خطر ساز این بیماریها می تواند از اساسی ترین اقدامات سازمانهای بهداشتی در جهت کاهش مرگ و میر تلقی گردد.

از آنجایی که کم تحرکی به عنوان یکی از عوامل اصلی خطر ساز بیماریهای فوق به حساب می آید و به مناسبت هفته ملی سلامت مردان با شعار"ورزش کلید طلایی سلامت مردان"مسابقه دارتی در تاریخ 15/12/96 با مشارکت پرسنل مرد معاونت برگزار گردید. پس از آن و پیرو هماهنگی های انجام شده واحد سلامت خانواده، جلسه آموزشی در راستای ترویج و اصلاح فعالیت بدنی توسط جناب آقای دکتر سیاح عضو هیات علمی دانشگاه در محل سالن زنده یاد رعیت معاونت تشکیل گردید.

ساعت : 16:53 -  روز  : شنبه  - 19 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :212

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر