توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:40:41 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

برگزاری مسابقه فوتسال بین تیم های معاونت بهداشتی و بهداشت محیط به مناسبت هفته ملی سلامت مردان در سالن تربیت بدنی دانشگاه کاشان

برگزاری مسابقه فوتسال بین تیم های معاونت بهداشتی و بهداشت محیط به مناسبت هفته ملی سلامت مردان در سالن تربیت بدنی دانشگاه

دیر یا زود بی تحرکی برای ما مشکل ساز خواهد شد. آمار ها نشان می دهد 35درصد افراد 15تا 64ساله هیچ فعالیت فیزیکی ندارند. فعالیت بدنی می تواند در آرامش روانی وکاهش استرس و بهبود خلق نقش موثری داشته باشد و علاوه بر تاثیر مستقیم در کاهش بروز بیماریهای غیرواگیر از افزایش وزن نیز جلوگیری می کند.

به مناسبت هفته ملی سلامت مردان و با توجه به شعاراین هفته و تاکید بر ترویج فعالیت بدنی به عنوان کلیدی طلایی در سلامت مردان، مسابقه فوتسال بین تیم های معاونت بهداشتی و بهداشت محیط در محل سالن تربیت بدنی دانشگاه مورخ7/12/96 برگزار گردید.

ساعت : 12:49 -  روز  : پنج شنبه  - 10 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :251

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر