توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:26:53 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

برگزاری نشست هم اندیشی هفته ملی سلامت مردان ایرانی در سالن زنده یاد رعیت کاشان

برگزاری نشست هم اندیشی هفته ملی سلامت مردان ایرانی در سالن زنده یاد رعیت

با توجه به هفته ملی سلامت مردان (هفته اول اسفند ماه) نشستی با حضور نمایندگان یا کارشناسان روابط عمومی ادارات شهرستان، دانشگاه و کارشناسان واحدهای ستادی معاونت بهداشتی به منظور تبیین اهمیت سلامت مردان، هم اندیشی و تبادل نظر در خصوص برنامه ها و فعالیت های این هفته در تاریخ 29/11/96 در سالن اجتماعات زنده یاد رعیت معاونت بهداشتی برگزار گردید.

 در ابتدای جلسه معاون فنی محترم معاونت و مدیر گروه محترم سلامت خانواده معاونت اهداف سلامت مردان، اصلی ترین معضلات و اولویت های سلامت مردان را مطرح نمودند .

در ادامه مدعوین نظرات و راهکارهای پیشنهادی خود در زمینه ارتقا سلامت مردان بویژه کاهش کم تحرکی با توجه به شعار این هفته در سال جاری با عنوان "ورزش، کلید طلایی سلامت مردان" بیان نمودند. در خاتمه جلسه معاون محترم بهداشتی ضمن تشکر از حضور مدعوین، نظرات ارائه شده را جمع بندی نمودند. 

ساعت : 7:49 -  روز  : شنبه  - 5 /  12 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :294

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر