توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

10:47:44 PM 1397 / 12 / 04
 
اخبار معاونت

کارگاه تهیه تمر و لواشک غیر بهداشتی توسط گروه مهندسی بهداشت محیط شناسایی و پلمب شدکاشان

کارگاه تهیه تمر و لواشک غیر بهداشتی توسط گروه مهندسی بهداشت محیط شناسایی و پلمب شد

براساس گزارش مردمی به سامانه 190رسیدگی به شکایات مردمی در خصوص فعالیت غیر مجاز و مخفیانه آماده سازی تمر با استفاده از رنگهای غیر مجاز در یکی از سوله های صنایع کارگاهی واقع در بلوار شهدا و در مجاورت دارالسلام گروه بهداشت محیط مرکزخدمات جامع سلامت صدوقی جهت شناسایی به محل عزیمت نمودند. پس از بازدید و بررسی موارد و مشاهده کارگاه تهیه لواشک با مارک جعلی و تقلبی مرتضایی محل پلمپ و پرونده نامبرده به مراجع قضایی ارسال گردید.

مهندس محسن فتحی مقدم کارشناس مسئول بهداشت محیط دانشگاه اظهار داشتند : با توجه به اینکه لواشک و تمرهای توقیفی با رنگ غیر مجاز و در شرایط غیر بهداشتی تهیه و در سطح شهرستان کاشان و حومه با مارک مرتضایی توزیع می گردیده است از عموم مردم و همشهریان گرامی خواستند در صورت مشاهده این محصول موضوع را به سامانه 190 بهداشت سریعا اعلام تا پیگیری لازم انجام شود.

ایشان از همشهریان محترم تقاضا نمودند از مراکز معتبر و فروشگاهها محصولات دارای مشخصات بهداشتی کامل از قبیل پروانه ساخت –مواد متشکله –تاریخ تولید و انقضا و آدرس محل تولید تهیه و خریداری نمایند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی موارد را سریعا به سامانه 190 بهداشت اعلام گزارش نمایند.

ساعت : 8:40 -  روز  : چهار شنبه  - 18 /  11 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :187

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر