توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:14:49 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

کلاس آموزشی با عنوان خود مراقبتی در پیشگیری از سرطان جهت مراقبین سلامت مرد برگزار شد

به مناسبت پویش ملی مبارزه با سرطان :

کلاس آموزشی با عنوان خود مراقبتی در پیشگیری از سرطان جهت مراقبین سلامت مرد برگزار شد

کلاس آموزشی با عنوان خود مراقبتی در پیشگیری از سرطان پوست و مراقبت از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید جهت مراقبین سلامت مرد برگزار شد.

نظر به اینکه مطابق گزارش آنالیز اولیه داده های برنامه ملی ثبت سرطان ، سرطان پوست دومین سرطان شایع در دانشگاه کاشان می باشد ،این جلسه آموزشی به همت گروه بیماریهای غیرواگیر و همکاری مرکز خدمات جامع سلامت شهرک 22 بهمن و با هدف جلب مشارکت سایر بخشها در برنامه پویش ملی مبارزه با سرطان ، برگزار شد . در این جلسه آقای دکتر بخردی پزشک مرکز باریج اسانس کاشان در خصوص نحوه محافظت از پوست در برابر  اشعه ماوراء بنفش خورشید توضیحات کاملی ارائه نمودند.لازم به ذکر است 7-1 بهمن ماه هفته پویش ملی مبارزه با سرطان نام گرفته است.

ساعت : 17:47 -  روز  : یکشنبه  - 1 /  11 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :284

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر