توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:05:17 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

  جلسه هماهنگی مانور آنفلوانزای فوق حاد پرندگان  در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار  شد

جلسه هماهنگی مانور آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد

جلسه هماهنگی مانور آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حضور معاون فنی معاونت بهداشتی و واحد های مرتبط در تاریخ21/10/1396 در دفتر معاونت بهداشتی برگزار شد .

دکتر پنجه شاهی معاون فنی معاونت بهداشتی در مورد مدیریت برنامه مطالبی را بیان و  حضور کامل پرسنل مرتبط وهماهنگی لازم در این خصوص را تاکید نمودند.

سپس آقای نعمتیان مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر دانشگاه آخرین آمار و اطلاعات را در مورد وضعیت موجود بیان و اقدامات صورت گرفته و حدود انتظارات  در خصوص مانور از مدعوین بیان داشتند.. ایشان زمان و محل برگزاری مانور را جهت هماهنگی بیشتر بیان و در خصوص مستند سازی کلیه مراحل و پیگیری فعالیتهای مرتبط توسط اعضاء تاکید کردند.

ساعت : 11:45 -  روز  : دو شنبه  - 25 /  10 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :339

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر