توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

2:23:37 PM 1397 / 11 / 04
 
اخبار معاونت

کارگاه آموزشی ایدز و تست تشخیص سریع  ایدز جهت دانشجویان پزشکی و مامایی کاشان برگزار شد

کارگاه آموزشی ایدز و تست تشخیص سریع ایدز جهت دانشجویان پزشکی و مامایی کاشان برگزار شد

کارگاه آموزشی ایدز و تست تشخیص سریع ایدز توسط مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری معاونت بهداشتی کاشان جهت 20 نفر از دانشجویان پزشکی و مامایی در مورخ 10/10/96  برگزارشد.

آقای دکتر هدایتی پزشک مسئول ایدز معاونت بهداشتی در ابتدا به اهمیت افزایش آگاهی عمومی در جلوگیری از افزایش موارد بیماری اشاره نمودند وسپس یکی از راههای مهم انتقال بیماری ایدز را انتقال از مادر مبتلا به کودک در حین بارداری، موقع زایمان و زمان شیردهی دانستند. وی به نقش انجام دوبار تست تشخیص سریع ایدز در دوران بارداری جهت شناسایی مادران باردار مبتلا و اقدامات مراقبت و درمان وی و اقدامات پیشگیرانه در نوزاد متولد شده اشاره نمودند. این کارگاه با هدف آشنایی و تشویق کادر پزشکی و مامایی به انجام رپید تست در دوران حاملگی برگزار شد. سپس جهت سه نفر از دانشجویان آزمایش تست تشخیص سریع بصورت عملی انجام شد.

ساعت : 8:56 -  روز  : پنج شنبه  - 14 /  10 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :139

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر