توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

2:05:14 PM 1397 / 07 / 28
 
اخبار معاونت

کارگاه آموزشی مقابله با پدیکولوزیس(شپش) برای دانشجویان خوابگاه الزهرا  کاشان برگزار شد

کارگاه آموزشی مقابله با پدیکولوزیس(شپش) برای دانشجویان خوابگاه الزهرا کاشان برگزار شد

کارگاه آموزشی روشهای کاربردی مقابله با پدیکولوزیس (شپش)  برای  دانشجویان خوابگاه الزهرای دانشگاه علوم پزشکی کاشان توسط گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی در مورخ14/8/96 در سالن آموزشی دانشکده دندان پزشکی برگزارگردید.

در این کارگاه آموزشیآقای صالحی کارشناس برنامه پدیکلوزیس چرخه زندگی شپش ، نحوه انتقال،درمان،نحوه رشک زدایی و راههای پیشگیری از آلودگی را بیان کردند. ایشان رعایت بهداشت فردی را مهمترین راه جلوگیری از ابتلا به این آلودگی ذکر کردند و همچنین در این جلسه مباحثی در خصوص رعایت اصول بهداشت فردی، حمام منظم، عدم استفاده از لوازم شخصی دیگران، پیگیری موارد آلوده تا درمان کامل و پیگیری اطرافیان مطرح شد. سپس جهت شرکت کنندگان فیلم آموزشی شپش به نمایش گذاشته شد و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادهشد.

ساعت : 9:0 -  روز  : سه شنبه  - 30 /  8 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :163

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر