توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

5:00:01 PM 1399 / 01 / 21
 
اخبار معاونت

برگزاری جلسه آموزشی توسط پرسنل پایگاه سلامت صمیمی  کاشان

به مناسبت هفته جهانی سالمند:

برگزاری جلسه آموزشی توسط پرسنل پایگاه سلامت صمیمی

دوره سالمندی به معنای ازکار افتادگی و از دست دادن توانمندی نیست، این دوره ویژگیهای بالقوه ای دارد که می تواند به شکل سالمندی سالم و فعال جلوه شود،باید پایه و اساس سلامت سالمندان را با بکارگیری روشهای صحیح و ارتقاءکیفیت زندگیپی ریزی کرد .

افسردگی یکی ازشایعترین اختلالات روانی در سالمندان می باشد که با احساس ناراحتی و ناامیدی همراه بوده و علل اجتماعی،زیستی و روانی برای آن مطرح می باشد. همچنین  راهکارهای سالم پیر شدن با رعایت مصرف مواد غذایی مناسب و حفظ وزن در یک رنج مطلوب  میسر می باشد  .

در هفته جهانی سالمند و در راستای شعارهفته  سالمندبا عنوان «توانمندی و مشارکت» وهمچنین  «سالمند و سبکزندگیسالم» مورخ 16/7/ 96 درپایگاهسلامت صمیمیتوسط مراقب سلامت وکارشناس تغذیه و روان ،  با حضور سالمندان جلسه آموزشی با موضوع تغذیه سالم در دوران سالمندی و نیز پیشگیری از افسردگی  برگزار گردید.

ساعت : 10:41 -  روز  : جمعه  - 21 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :263

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر