توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:13:27 PM 1397 / 04 / 31
 
اخبار معاونت

جلسه هماهنگی کارشناسان سلامت روان مراکز خدمات جامع سلامت برگزار شدکاشان

به مناسبت هفته سلامت روان :

جلسه هماهنگی کارشناسان سلامت روان مراکز خدمات جامع سلامت برگزار شد

جلسه هماهنگی کارشناسان سلامت روان مراکزخدمات جامع سلامت در محل معاونت بهداشتی برگزار شد. در این جلسه ضمن تاکید بر شعار جهانی و عناوین روزهای هفته سلامت روان در سالجاری ، در خصوص برنامه ریزی و اجرای برنامه هایی به این مناسبت بحث و تبادل نظر گردید.

خانم دکتر اخباری ، مسئول واحد سلامت روان ، ضمن اشاره به نقش کارشناس سلامت روان در ارتقاء سلامت روان جامعه ، برگزاری جلسات داخلی و بهره مندی از همکاری سایر اعضاء تیم سلامت را در پیشبرد اهداف حوزه سلامت روان حائز اهمیت دانستند.

در ادامه پس از ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات اعضاء : برگزاری کارگاههای آموزشی مدیریت استرس و مدیریت خشم در محیط کار ویژه افراد شاغل تحت پوشش هر مرکز خدمات جامع سلامت، اطلاع رسانی در خصوص هفته سلامت روان و .... مصوب گردید.   

ساعت : 9:53 -  روز  : سه شنبه  - 18 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :114

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر