توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

2:08:14 PM 1397 / 04 / 01
 
اخبار معاونت

 برگزاری جلسه آموزشی وبا وآنفلوانزا برای پرسنل بیمارستان کارگر نژاد کاشان

برگزاری جلسه آموزشی وبا وآنفلوانزا برای پرسنل بیمارستان کارگر نژاد

باتوجه به اهمیت نقش آموزش و اطلاع رسانی در پیشگیری از بیماری وبا، مرس و آنفلوانزا در پرسنل بیمارستانی و با عنایت به بازگشت حجاج از کشور عربستان در تاریخ 2/6/1396 جلسه آموزشی پیرامون وبا، کوروناویروس و آنفلوانزا  برای بیش از 40 نفر از پرسنل و پرستاران بیمارستان کارگر نژاد با همکاری واحد آموزش بیمارستان کارگر نژاد و  گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی برگزارشد.

در این جلسه عامل ایجاد بیماری های فوق، نحوه انتقال،دوره کمون، درمان وراههای پیشگیری از بیماری و سیستم گزارش دهی بیماری جهت شرکت کنندگان تشریح ، و بر نحوه حفاظت پرسنل در موقع تماس با بیماران احتمالی و استفاده از ماسک و لوازم حفاظت فردی تاکید شد. سپس جلسه با توزیع تراکتهای آموزشی مذکور، در بین پرسنل به پایان رسید.

 

ساعت : 17:53 -  روز  : چهار شنبه  - 8 /  6 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :113

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر