توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

11:29:46 PM 1397 / 02 / 31
 
اخبار معاونت

برگزاری جلسه هماهنگی درون بخشی التور (وبا)

جلسه هماهنگی درون بخشی التور دانشگاه علوم پزشکی کاشان با هدف تقویت آمادگی و انجام تدابیر لازم جهت کنترل بیماریهای منتقله از آب و غذا بویژه التور در تاریخ30/03/96 در معاونت بهداشتی دانشگاه  برگزار شد.

 

در این جلسه که با حضور معاون بهداشتی و مسئولین واحد های مرتبط دانشگاه تشکیل شد، در ابتدا آقای دکتر سید علیرضا مروجی معاون بهداشتی دانشگاه ضمن بیان فلسفه و هدف از تشکیل جلسه در خصوص حساس سازی پزشکان بخش درمان و اورژانس جهت نمونه گیری از موارد مشکوک بیماری وبا تاکید نمودند. سپس آقای مهندس نعمتیان مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر گزارشی از آخرین وضعیت بیماری التوردر کشور و وضعیت فعلی بیماریهای گاسترو آنتریت در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کاشان را ارائه و حدود انتظارات از سایر بخش های دانشگاه را تشریح نمودند.

 

جلسه پس از ارائه نظرات توسط اعضاء و تعیین و جمع بندی مصوبات توسط معاون بهداشتی دانشگاه پایان پذیرفت.

ساعت : 14:3 -  روز  : یکشنبه  - 4 /  4 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :565

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر