توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

6:08:02 PM 1399 / 03 / 09
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی هپاتیت و ایدز جهت رفتگران شهرداری شهرستان کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی هپاتیت و ایدز جهت رفتگران شهرداری شهرستان کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی هپاتیت و ایدز جهت رفتگران شهرستان کاشان توسط گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر در تاریخ 29/01/96 برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور حدود 150  نفر از رفتگران شهرداری کاشان برگزار گردید ضمن پخش کلیپ های آموزشی ایدز ، آقای دکتر هدایتی پزشک مسئول ایدز معاونت بهداشتی با اشاره به راههای انتقال و عدم انتقال این دو بیماری، این بیماریها را قابل پیشگیری دانستند و  به نقش خود مراقبتی جهت جلوگیری از ابتلا به آن اشاره کردند ایشان ضمن توصیه جهت انجام واکسیناسیون هپاتیت ب رعایت احتیاطات لازم در رابطه با شغل مورد اشاره را یادآوری نمودند.ایشان در پایان ضمن معرفی مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری (ایدز) خاطر نشان کرد. کلیه افراد جامعه در صورت داشتن رفتار پرخطر میتوانند ضمن مراجعه به مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری با شماره تلفن55463344 تماس بگیرند.

 

ساعت : 10:7 -  روز  : جمعه  - 1 /  2 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :361

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر