توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

7:26:32 PM 1397 / 04 / 01
 
اخبار معاونت

جلسه هماهنگی برنامه استراتژیک ایدز دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه استراتژیک ایدز دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد

یکی از استراتژی های برنامه استراتژیک ملی ایدز پیشگیری از انتقال اچ آی وی از مادر به کودک میباشد که با توجه به مشترک بودن فعالیتها بین گروه بیماریهای واگیر، بهداشت خانواده، و گروه مامایی معاونت درمان،  جلسه هماهنگی در تاریخ 21/12/95در گروه واگیر معاونت بهداشتی برگزارگردید.

آقای نعمتیان مدیر گروه بیماریهای واگیر،در خصوص موج سوم بیماری ایدز (انتقال از طریق جنسی )توضیحاتی را ایراد نمودند .سپس در ادامه نحوه اجرا وعملیاتی نمودن فعالیتهای استراتژی پیشگیری از انتقال اچ آی وی از مادر به کودک را بیان نمودند.

در ادامه خانم دکترنخی کارشناس مسئول گروه بهداشت خانواده پیشنهادات خود را ارائه و سرکار خانم همتی مسئول واحد مامایی توانمندیهای این واحد را دراجرای برنامه فوق یادآور شدند. در پایان پس از بحث وتبادل نظرو ارائه نظرات کارشناسی جلسه پایان یافت.

ساعت : 18:3 -  روز  : پنج شنبه  - 26 /  12 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :371

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر