توصیه های بهداشتی: ما می توانیم الگوی خود مراقبتی برای فرزندان مان باشیم.،داشتن خانه و خانواده ای سالم، ایمن و بانشاط نیازمند خودمراقبتی است،باخودمراقبتی،در هزینه های بهداشتی درمانی خود و خانواده صرفه جویی کنیم،خودمراقبتی به ما کمک میکند تا با قدرت ،سبک زندگی مان را تغییر دهیم و سالم و هدفمند زندگی کنیم،فرد سالم، خانواده سالم، دوستان سالم، همکاران سالم با  خود مراقبتی ،خود مراقبتی یعنی ارتقای  سلامت با تدبیر و امید.

7:26:17 PM 1397 / 04 / 01
 
اخبار معاونت

جلسه آموزشی ایدز و هپاتیت جهت رفتگران شهرداری شهرستان کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی ایدز و هپاتیت جهت رفتگران شهرداری شهرستان کاشان برگزار شد

جلسه آموزشی ایدز و هپاتیت جهت رفتگران شهرداری شهرستان کاشان، توسط گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر  معاونت بهداشتی در فرهنگسرای مهربرگزار گردید.

در این  جلسه که با حضور حدود صد نفر از رفتگران مناطق 3 و4شهرداری  برگزار گردید کلیپ های آموزشی ایدز نمایش داده شد . سپس آقای دکتر هدایتی پزشک مسئول ایدز معاونت بهداشتی در خصوص تاثیر بیماری در جامعه توضیحاتی را بیان و در مورد راههای انتقال و پیشگیری از این دو بیماری توضیحات لازم را ارائه کردند. ایشان همچنین به نقش خود مراقبتی جهت جلوگیری از ابتلا به بیماری اشاره و در خصوص انجام واکسیناسیون  کزاز و هپاتیت تاکید کردند . ایشان با توجه به شرایط شغلی فرگیران در خصوص رعایت برخی احتیاطات نکاتی را یادآور شدند. ضمناً مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری  (ایدز) را جهت حاضرین معرفی شد.

 

ساعت : 19:20 -  روز  : چهار شنبه  - 25 /  12 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :365

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر